בניית אתרים בחינם

בניית אתרים בחינם – איך בונים אתר לעסק בלי לקרוע את הכיס?

בעלי עסקים רבים מעלים את השאלה הידועה :"כמה עולה לבנות אתר?". במקרים מסוימים, יש מעטים מהם שמחליטים בסופו של דבר, לבנות את האתר של העסק שלהם בעצמם כדי לחסוך בעלויות. ולהיעזר במה שנקרא – בניית אתרים בחינם.


אם גם אתם מתכננים להקים לאתר שלכם עסק באופן עצמאי, הגעתם למקום הנכון.
אנחנו כאן בשביל לעצור אתכם מלהגיע למצב המסובך הזה. זה יכול להישמע קליל מאוד לבנות אתר, אך זה לא באמת המצב. בשורות הבאות אנחנו גם נסביר לכם מדוע הקמה של אתר היא דבר מסובך שצריך להיעשות על ידי אנשי מקצוע שמבינים בתחום.

החסרונות בבניית אתרים בחינם

השקעה של זמן

ייתכן שכמה מכם מודעים לכך שבנייה של אתר כרוכה בהשקעה של זמן רב. אך אתם אינכם יודעים בכמה זמן מדובר.
לקוחות רבים שהגיעו אל המשרדים שלנו הציגו בפנינו את האתר שהכינו מבעוד מועד.
המשותף לכולם היה הזמן שבו הם השקיעו בבנייה. כולם סיפרו כי מדובר בהשקעה לטווח ארוך. חלק מהם עבדו על האתר במשך חודשים ויש מי שעבדו עליו אפילו במשך שנה ויותר ובסופו של דבר, הם פנו אלינו, ל"טד אתרים" בשביל שנבנה להם את האתר, אז אתם יכולים להבין שעד שהם הגיעו אלינו הם עסקו בעיקר בבזבוז משווע של זמן.

לפני שנמשיך, אנחנו רוצים להסביר מדוע בעלי עסקים רבים פונים אלינו לאחר ניסיונות להקים אתר בעצמם.
הסיבה העיקרית היא שהאתר שלהם לא הביא להם מספיק לקוחות כפי שהם ציפו. הם השקיעו זמן רב ומאמצים כבירים כדי לגרום לעסק שלהם להיות בולט וייחודי אבל הם גילו שהפיצ'רים שמוצעים בעת בנייה באתרים חינמיים אינם מושכים מספיק את הלקוחות, ובכך אנחנו עוברים לנקודה הבאה.

עיצוב כללי מינימלי

כאשר מדובר בבניית אתרים בחינם, ישנה אפשרות מאוד בסיסית (ואנחנו נוסיף גם "מיושנת") לעיצוב האתר.
מדובר בתבניות מסוימות ומשעממות שאתם יכולים לעצב רק באמצעותן את האתר שלכם.
אם לא ניסיתם עדיין להקים אתר לבד, אנחנו נתאר לכם כיצד זה נראה. תתארו לכם אתר שנראה כאילו הוא לקוח ממצגת פאוור פוינט של שנות ה-90.
אנחנו בעד להשאיר את מצגות הפוואר פוינט אי שם בשנות ה-90, אנחנו מתארים לעצמנו שתסכימו אתנו בנושא הזה.
במידה ותפנו להקמת אתר אצלנו, ב"טד אתרים", אנחנו נעצב עבורכם את האתר בהתאם לנושא של העסק שלכם.
למשל, אם העסק שלכם עוסק בטיפולי הרפואה הסינית, אנחנו נעצב את האתר בצבעים טבעיים, רכים והחלונות שבו יהיו מזמינים ורכים גם כן. ללא צורות חדות למשל, שאינן מאפיינות את התחום.

עיצוב האתר אינו תואם לתוכן

ישנם סוגים שונים של אתרים, יש למשל אתרי תדמית, יש אתרים שהם חנות וירטואלית ועוד.
כאשר אנחנו מדברים על עיצוב האתר שאינו תואם לתוכן, אנחנו מתכוונים לכך שכאשר אתם פונים לבניית אתרים בחינם, אתם מקבלים תבנית אחת בסיסית. התבנית הזו לא מתאימה לכל סוג של אתר.
רוב האתרים החינמיים מציעים עיצוב כללי שיכול להתאים לאתר תדמית אבל לא לאתר של חנות וירטואלית (שבה צריך לעיתים שיהיו חלונות רבים בדף הבית, כאשר בכל חלון מוצע פריט אחר למכירה).
סביר להניח שהאתר שלכם לא יביא לכם את התוצאות שאתם שואפים אליהן אם תחליטו להקים אתר של חנות וירטואלית בחינם שיושתת על עיצוב של אתר תדמית. הסיבה לכך היא שללקוחות לא תהיה גישה נוחה לעבור בין המוצרים שאתם מציעים למכירה.

לסיכום – בניית אתרים בחינם VS בניית אתרים עם חברה מקצועית

אין ספק, כי בניית אתרים בחינם היא אפשרית וכל אחד יכול לבנות לעצמו אתר. אך האם רמת הביצוע תהיה זהה לבניית אתרים אצל חברה מקצועית? כנראה שלא.

חברת אתרים מקצועית תדע לאפיין את הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר, לקלוע בול אל הצבעים שיתאימו למותג שלכם ולמסר שאתם רוצים להעביר ללקוחות שלכם, ולדאוג למינימום בעיות ובאגים במהלך הדרך.

אם אתם רוצים לבנות אתר ״סתם כדי שיהיה״, אולי באמת אין לכם צורך בחברה לבניית אתרים. ואולי תוכלו להסתפק בבניית אתרים בחינם. אבל אם אתם רוצים אתר כדי שתוכלו לקדם אותו במנועי החיפוש, או אתר תדמיתי מושקע שיעביר מסר יוקרתי ללקוחות שלכם – אין ספק כי אתם צריכים בעל מקצוע.

בסופו של דבר, אתם יכולים להסתכל על זה בצורה כזו – אם הייתם רוצים שולחן עץ בעיצוב אישי, האם הייתם פונים לנגר מקצועי, או שמנסים לבנות אותו בעצמכם?

אותו הדבר לגבי בניית אתרים – אם אתם רוצים אתר מקצועי, ברמה גבוהה – סוכנות לבניית אתרים כמו טד אתרים היא המקום הטוב ביותר בשבילכם.

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
תוכן עניינים