בניית אתרים

בניית אתרים – מה צריך לדעת לפני שניגשים לבניית אתר?

יכול להיות שאתם מגדירים את עצמכם כבקיאים בטכנולוגיה. אתם יודעים איך להשתמש בכל מיני פיצ'רים, אפליקציות, רשתות חברתיות.
אבל כשמדובר בנושא של בניית אתר, יכול להיות שאתם חושבים שאתם יודעים במה מדובר, אבל אתם צריכים להעמיק עוד בנושא.
לכן, הכנו עבורכם הסבר אודות בניית אתרים, כך שבסיום קריאת השורות הבאות, אתם תדעו מה זה בדיוק אומר בניית אתרים.

מה זה אומר "בניית אתרים"?

התשובה הזו מופנית כלפי אלו מכם שלא ממש מחוברים לטכנולוגיה. אם אתם יודעים מה זה אומר "בניית אתרים", אנחנו ממליצים לכם לעבור לפסקה הבאה.
יכול להיות שמעטים מכם ששומעים את המושג "בניית אתרים", חושבים על אתר בניה של בניין משרדים או בנייה של אתר משחקים. אך לא מדובר בבניה של משהו פיזי, אלא בבניה שקשורה לפן הטכנולוגי. לאתר שקיים ברחבי הרשת.

מה צריך לדעת לפני שבונים אתר?

זו שאלה מצוינת, יש הרבה דברים שצריך לדעת לפני שבונים אתר.

לפנות לחברה שמתמחה בבניית אתרים

אם תשאלו אותנו, ברור שנענה לכם שצריך לפנות קודם כל לחברה טובה שמתמצאת בבניית אתרים, כזו שתעשה עבורכם את כל העבודה מבלי שתצטרכו להתאמץ כלל. ישנם אנשים פרטיים רבים שרוצים לחסוך בהוצאות ומחליטים לבנות את האתר בעצמם, אך ברוב המקרים, האתר אינו מחזיק מעמד והוא נסגר לאחר זמן מה מחוסר התעניינות.

הסיבה לכך היא פשוטה – לא לכולם יש את הידע הדרוש לבניית אתרים.
אצלנו בטד אתרים עושים את העבודה בשבילכם, אתם רק תצטרכו לתת לנו את הפרטים הבסיסיים אודות העסק או כל דבר אחר שתרצו שהאתר שייבנה יתבסס עליהם ואנחנו נבנה לכם את האתר באופן הטוב ביותר.
אתם תראו בסופו של דבר שמספר הפניות אליכם ישתלם לכם. 

בחירת דומיין מותאם

לאחר שתפנו אלינו ותמסרו לנו את כל הפרטים הדרושים, אנחנו נבחר עבורכם את הדומיין המותאם ביותר לאתר שלכם לפי קהל היעד שלכם.
אם קהל היעד שלכם הוא קהל ישראלי דובר עברית, אנחנו נבחר עבורכם את הדומיין החזק ביותר בגוגל.

בחירה נכונה של URL

בזמן שנכתוב לכם את תכני האתר, אתם תוכלו לראות שניתן יהיה לשנות את הכתובת של ה-URL.
אם למשל האתר שלכם עוסק בנושא מדרסים, אנחנו נעדכן את כתובת ה- URL  שלכם כך שהיא תכלול את מילת המפתח "מדרסים". הדבר יקדם את האתר שלכם בגוגל, מצב שיביא בסופו של דבר לכניסות מרובות לאתר שלכם.
אצלנו בטד אתרים גם שמים דגש על אורך ה- URL.
זהו פרט חשוב. לקוחות רבים שפונים אלינו לאחר שהקימו לבדם את האתר שלהם מציינים כי הם היו עסוקים בכתיבת התוכן לאתר, כך שלא חשבו על הפרטים הקטנים שקשורים לקידום האתר שלהם בגוגל (זו הסיבה העיקרית לכך שהאתר לא הצליח בסופו של דבר). אומרים שהתוכן הוא המלך בתחום, אבל כמו שמלך צריך יחסי ציבור, כך גם האתר שלכם צריך קידום.
נחזור רגע לעניין, אנחנו  שמים לב לכך שה-URL של האתר שלכם לא יהיה ארוך בהגזמה. מצב שכזה עלול להקשות על הגולשים לסרוק את העמוד ולהכניס אותו אל האינדקס.

בחירה נכונה של פלטפורמה לקידום האתר

זהו גם כן נושא חשוב, יש כיום מגוון של מערכות שונות לבניית אתרים. אלו שניסו להקים אתר לבד, יודעים שמדובר בתחום שקל לטעות בו.

בניית אתר עצמאית או עם סוכנות לבניית אתרים?

כפי שכבר הבנתם, ישנן לא מעט דרכים ואלטרנטיבות לבניית אתר, ואפילו לבניית אתר בחינם. ישנן אינספור פלטפורמות, סגנונות, ודרכי קושי כאלו או אחרים. ניתן לבנות אתרים בוורדפרס, בוויקס, או אפילו בקוד. אך מה היא הפלטרפומה המתאימה ביותר בשבילכם? זו כבר שאלה גדולה הרבה יותר.

אם תרצו לבנות אתר לעסק שלכם, או אפילו להקים חנות אינטרנטית – אבל מהסוג הזה שיתאים בדיוק בשבילכם, תיאלצו לפנות לסוכנות לבניית אתרים. סוכנות מומחית לבניית אתרים כמו טד אתרים תוכל לאפיין את הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר, ולבנות לכם אתר שימקסם את אחוזי ההמרה של הגולשים שלכם, כדי שגם אתם – תוכלו להרוויח יותר בזכותו.

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
תוכן עניינים