web-design-2038872_640

עיצוב אתרים

רוצים לדעת מה זה אומר עיצוב אתרים ואיך זה משפיע עלינו הגולשים?
בשביל זה אנחנו צריכים לתאר לכם סיטואציה שסביר להניח שחוויתם מתישהו בזמן שגלשתם באינטרנט.

להלן הסיטואציה:
אתם כבר תקופה מחפשים לקנות מוצר מסוים, למשל, תוספי תזונה. אתם יודעים שלעיתים יש מבצעים על התוספים האלו ולכן אתם משקיעים זמן, כמה שדרוש, בשביל למצוא את החנות שבה התוסף נמכר בעלות הנמוכה ביותר.
לאחר מסע חיפושים, מצאתם את עצמכם באתר אינטרנט שיש בו את המוצר שחיפשתם והוא הכי זול בשוק.
אם לא די בכך, ניתן גם לקבל אותו עד הבית ללא דמי משלוח, אתם מבינים שמדובר בעסקה משתלמת ביותר. אבל יש עניין אחד שמפריע לכם בכל העסק.

האתר שבו המוצר נמצא, נראה מאוד מיושן. אתם מסתכלים מסביב, על הריבועים שבהם כל מוצר נמצא, הם מאוד מחודדים והצבעים שמסביב לא מתאימים. אם נדייק בפרטים, אז ברקע של האתר יש תמונה של בעל העסק, הריבוע שבו התוספים נמצאים הוא בצבע צהוב בננה ומסביב העיצוב כולל צבעי כחול ים ואדום.

אנחנו מתאים לעצמנו שאתם מבינים שמדובר בקטסטרופה, ושכנראה עיצוב האתרים כאן היה לא משהו (בלשון המעטה). עזבתם מיד את האתר ועברתם לאתר אחר בו שילמתם דמי משלוח ומחיר מלא על התוסף, העיקר שיהיה לכם "נעים ויזואלית" (זה מה שאנחנו היינו עושים בכל מקרה).

זו דוגמא לעסק שלא שמע על עיצוב אתרים. כנראה שבעל העסק החליט לחסוך בהוצאות ובנה בעצמו את האתר וגם עיצב אותו (ללא טעם). מצב מסוג זה מביא בסופו של דבר לאתרים שהם בית קברות. כלומר, מגיעים לבקר שם אבל זה רק ביקור קצר ויוצאים.

עיצוב אתרים בטעם טוב

כדי שיהיה לכם אתר עם עיצוב בטעם טוב, אתם צריכים להסתייע במעצב אתרים. התפקיד של מעצב האתרים הוא לשמוע מכם מהן התכונות שאתם רוצים שיהיה באתר. הכוונה למילים ולא לצבעים, למשל, אתם יכולים להגיד שאתם מעוניינים בעיצוב אתר שייראה צעיר ורענן. מעצב האתרים יתרגם את המילים שלכם לצבעים אופנתיים וישתמש בפיצ'רים שתואמים לעולם התוכן הנוכחי.
מעצב האתר גם יעשה זאת בצורה שתהיה נוחה למשתמש (בניגוד לזו שתוארה קודם לכן).

למה זה חשוב להסתייע במעצב אתרים מקצועי?

אפשר לענות על השאלה הזו בקצרה: כדי שהאתר שלכם לא ייראה כמו האתר של תוספי המזון.
במילים אחרות, כדי שהאתר שלכם יהיה מזמין ונעים, דבר שיגרום ללקוחות שלכם לרצות להישאר בו.
חשוב להסתייע במעצב אתרים מ-3 סיבות נוספות:

  • חזון

לכל בעל עסק יש חזון, אתם רוצים שהאתר שלכם ייראה בהתאם לחזון שיש לכם בראש. מעצב אתרים טוב ישמע את החזון שלכם ויעביר אותו לאתר. 

  • בניית האתר

מעצב אתרים יבנה עבורכם את האתר מאפס. הוא יכול לעשות זאת באמצעות וורדפרס, WIX או בדרכים אחרות (תלוי בתקציב שלכם כמובן).

  • פיצ'רים פיצ'רים ופיצ'רים

כן, אנחנו חוזרים על הפיצ'רים כמה פעמים כי מדובר בעניין חשוב ביותר. תאמינו לנו שאתם רוצים שיהיו לכם את הפיצ'רים הנכונים והמדויקים ובמקומות הנכונים.
מעצב האתר יודע היכן צריך להיות המיקום של כל פיצ'ר כדי שיקל על הגולש ויאפשר לו לגלוש באתר בנוחות.

  • מודעות לנגישות

מעצבי אתרים היום שמים דגש על הנגשת האתר לעיוורי צבעים, לאנשים שיש להם קשיים בראיה או מגבלות אחרות. העובדה כי האתר שלכם יהיה נגיש, יאפשר כניסה של לקוחות פוטנציאליים נוספים.

לסיכום דברינו, אם אתם מחפשים סוכנות שמציעה שירות עיצוב אתרים מקצועי אנחנו מציעים לכם לפנות אלינו, ל"טד אתרים". אנחנו נעצב את האתר המותאם לכם באיכות הטובה ביותר וללא פשרות. 

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
תוכן עניינים