loader image

קידום ברשתות חברתיות

פרסום במדיה החברתית.. כי בתכלס אין ברירה!

אנחנו כמעט בטוחים ומקווים, שאתם כבר יודעים שאין תחליף לרשתות החברתיות. בשמירת קשר עם הלקוחות שלכם, ועדכון קהל הלקוחות שלכם, בכל מוצר/שירות חדש שאתם רוצים ליצור עבורו פרסום/עדכון מהיר. ונעבור לשלב הבא והחשוב ביותר.

קידום מממומן ברשתות המדיה החברתית

עכשיו מתחיל הקידום הממומן ברשת החברתית, שבזכותו אתם יכולים להגיע לקהלי שוק חדשים. שיניבו לעסק שלכם לקוחות חדשים בכל יום! ועל ידי יצירת קמפיין ממומן שיהיה מושך, מעניין ואטרקטיבי ברשתות החברתיות, תוכלו להביא על העסק שלכם קהל לקוחות חדש לגמרי. וכדי לעשות זאת יש צורך במעקב תמידי אחר תגובת הלקוחות כמות ההמרות ועוד מספר פרמטרים חשובים שנמנה אותם במאמר "קידום ברשתות המדיה החברתית כמה זה בעדנו".

קידום ברשתות החברתיות זה כל רגע כל דקה כל שניה!

עדכון תמידי של הפרופיל העסקי שלך, לא פחות חשוב מלהחליף מוצרים פגי תוקף בעסק שלך!!.

העלאת תכנים,תמונות,מבצעים על בסיס יומי/שבועי דואגים לכך שהדף העסקי שלכם ישדר קיום רציף ומלא חיים ולא דף שלא עדכנו אתו בחודשים האחרונים, אז קחו לכם רגע וצרו איתנו קשר.

אם אתם רוצים לדעת איך להשיג עוקבים באינסטגרם או לבצע ניהול עמוד פייסבוק

 אז ככה כנראה שאתם זקוקים לשירותים של קידום ברשתות החברתיות. פרסום בפייסבוק או פרסום באינסטגרם יכולים לגרום להעלאת המודעות לעסק שלכם, ליצור לכם העלאת עוקבים באינסטגרם או בפייסבוק וגם לייצר בעקבות כך לקוחות חדשים. קידום ברשתות החברתיות הוא כלי יעיל ביותר שאתם פשוט חייבים. תנו למומחים של Tedgroup קידום ובניית אתרים להצעיד את העסק שלכם קדימה.

עולם הקידום הממומן ברשתות החברתיות הוא גדול מאוד ומורכב מאינספור פלטפורמות ואפשרויות.

כל אתר גדול או רשת חברתית מעוניינים לקחת את ההצלחה שלהם ולתרגם אותה לפרסום מודעות או פוסטים בתשלום. כמעט בכל רשת חברתית ישנה אופציה ליצור מודעות שיווקיות. מכיוון שבארץ עיקר התנועה של הגולשים היא בפייסבוק ובאינסטגרם אנחנו מתמקדים בקידום ממומן ברשתות אלו. גם לרשת טוויטר, לדוגמה, יש מערכת קידום ממומן – אך היא אינה נחשבת כרשת מובילה של ממש בארץ ולכן משווקים בתחום אינם נוהגים להציע ללקוחות שלהם לקדם ברשת זו, בדרך כלל.

קידום ברשתות חברתיות
קידום ביוטיוב
קידום ברשתות חברתיות
קידום באינסטגרם
קידום ברשתות חברתיות
קידום בפייסבוק

הקמת דף עסקי

עיצוב הדף העסקי

אסטרטגיה שיווקית

כתיבת תוכן שיווקי

יצירת קמפיין ממומן

פילוח קהלי יעד

כתיבת פוסטים

ניהול קמפיינים

פרסום אורגני בפייסבוק

טיפול בפרסום שלילי

גיוס לקוחות תמידי

קופירייטינג ועיצוב

שאלות ותשובות

בראש ובראשונה פייסבוק היא חברה שמטרתה היא לאסוף מידע וכמובן להכניס כמה שיותר כסף מן המידע הזה. לכן פרסום אורגני בפייסבוק יכול לעבוד, אבל זה תהליך שלוקח זמן. ובדיוק מהסיבה הזאת קיים הקידום הממומן של פייסבוק, בשביל לאפשר למפרסמים להגיע לקהל לקוחות רחב מאוד בזמן קצר יחסית.

יצירת עמוד עסקי מעוצב במגוון רשתות המדיה החברתית (פייסבוק, יוטיוב אינסטגרם וכו')
יצירת נוכחות אינטרנטית שתוביל לבניית קהל לקוחות יציב ואמין
כתיבת פוסטים שיווקיים לעסק שלך בדגש על איכות ויצירתיות
הקמת קמפיין ממומן בפייסבוק בדגש על קהל היעד שלך
יצירת מודעות מעוצבות לפרסום הממומן ועוד..

כיום בפייסבוק בדומה לגוגל קיימת מערכת ניהול, שנותנת למשתמש אפשרות לעקוב אחר תוצאות הקמפיין שלו בזמן אמת. וכך ניתנת האפשרות לראות אם הפרסום שלנו השיג את המטרה שלשמה הוא נוצר. לדוגמה: אם היעד שלנו היה לקבל שיחות טלפון או ליצור חשיפה גדולה יותר, נצטרך לוודא שהכן זה מה שקורה.

על מנת ליצור נוכחות מרשימה במדיה החברתית, שמזמן הפכה לדבר הכי חם שקיים. יש צורך להתמקד ביצירת קהלי יעד שמתאימים למוצר או לשירות שאותו את מספקים, (לדוגמה: גברים מהמרכז בני 34 שהתעניינו בהסרת שיער בלייזר) והתאמה של מודעות שיווקיות במיוחד בשבילם.
בנוסף הרשתות החברתיות עוזרות לכם לשמור על קשר מתמיד עם הלקוחות שלכם, ועל ידי כך אתם יכולים לשלוח להם מבצעים והנחות או סתם לפרסם שירות חדש אותו אתם מספקים.

פייסבוק נותנת למפרסמים אפשרות הגדרת תקציב יומי שמאפשר שליטה בתקציב ועל ידי כך ניתן לפרסם בעלות מינימלית של כמה שקלים ליום, אבל כמובן שזה יהיה תלוי בכם ובמה שאתם רוצים להשיג מהפרסום הזה(אי אפשר לצפות שבהשקעה של שקל ליום תצליחו לבצע כמות המרות גבוהה). וכמובן שעל ידי הגדרת קהל יעד מדויק, ניתן למזער את הוצאות הפרסום ולמצות את התקציב בצורה אפקטיבית ביותר.

תבחרו לכם אחת מהתוכניות שלנו

לפניכם מספר חבילות פרסום תוכלו לבחור אחת מהחבילות במידה שמה שאתם צריכים אינו נמצא באחת מחבילות הפרסום ניתן לפנות אלינו להרכבת חבילת פרסום מותאמת אישית לעסק שלכם..

₪2500

לחודש

₪1800

לחודש

₪1200

לחודש
קידום בפייסבוק

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים עכשיו!